Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
-- Žádné utkání --
"B" tým
-- Žádné utkání --
Žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
27Štefan Czucz
5Tomáš Artim
5Emil Pospíchal
4Ladislav Bárta
2Pavel Frlaus
"B" tým
10Roman Barták
7Jan Matěj
6David Jordán
5Ladislav Pfeil
4Tomáš Štěrba
Žáci
23Ondřej Budín
12Šimon Kurta
9Petr Soška
7Michal Kochan
6Miroslav Chylík
Přípravka
35Aleš Kňazovčík
26Marek Budín
25Šimon Kurta
7Jaroslav Dufek
5Oliver Artim
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - Sokol Dobšice 3:5 (3:3) Ne 23.07, 17:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - rakouský soupeř 0:10 (0:5) Pá 28.07, 17:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Sokol Přímětice 3:4 (-:-) Ne 30.07, 17:00 Pohár
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 10:0 (2:0) Ne 13.08, 16:30 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 2:0 (0:0) Ne 20.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 6:2 (3:1) Ne 27.08, 16:30 Soutěž
Venku Slovan Brno - SK Tatran Šatov 3:0 (0:0) So 02.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Moravský Krumlov B 3:3 (2:3) Ne 10.09, 16:00 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 10:0 (4:0) So 16.09, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zbraslav 0:1 (0:1) Ne 24.09, 15:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 1:5 (1:3) So 30.09, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 1:1 (0:0) Ne 08.10, 15:00 Soutěž
Venku Újezd - SK Tatran Šatov 1:2 (0:0) Ne 15.10, 15:00 Soutěž
Venku Kohoutovice - SK Tatran Šatov 3:2 (2:1) So 21.10, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jundrov 6:0 (2:0) Ne 29.10, 14:00 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 0:8 (0:3) Ne 05.11, 14:00 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 2:0 (-:-) Ne 11.03, 12:00 Přátelský
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:1 (-:-) Ne 18.03, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 1:1 (-:-) So 24.03, 15:00 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 4:2 (2:1) So 31.03, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 1:0 (1:0) Ne 08.04, 15:30 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 1:3 (1:1) Ne 15.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slovan Brno 0:1 (0:0) Ne 22.04, 16:00 Soutěž
Venku Moravský Krumlov B - SK Tatran Šatov 2:2 (1:2) Ne 29.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 1:1 (0:1) So 05.05, 16:30 Soutěž
Venku Zbraslav - SK Tatran Šatov 3:0 (1:0) Ne 13.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín -:- (-:-) Ne 20.05, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 26.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd -:- (-:-) So 02.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Kohoutovice -:- (-:-) So 09.06, 16:30 Soutěž
Venku Jundrov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 09.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Venku Blížkovice B - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) Ne 13.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyje 3:3 (2:2) Ne 20.08, 16:30 Soutěž
Venku Křepice - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) Ne 27.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov B 6:0 (3:0) Ne 03.09, 16:00 Soutěž
Venku Štítary A - SK Tatran Šatov 3:2 (0:2) Ne 10.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 3:1 (2:1) Ne 17.09, 15:30 Soutěž
Venku Slup - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) Ne 24.09, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice B 1:1 (0:0) Ne 01.10, 15:00 Soutěž
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov 2:1 (2:1) Ne 08.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice B 2:0 (1:0) Ne 15.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 2:2 (2:1) Ne 22.10, 14:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 2:7 (1:3) Ne 29.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 4:4 (3:3) So 04.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice B 6:2 (3:1) Ne 01.04, 15:30 Soutěž
Venku Dyje - SK Tatran Šatov 1:1 (0:0) So 07.04, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křepice 5:0 (2:0) So 14.04, 15:30 Soutěž
Venku Únanov B - SK Tatran Šatov 3:2 (2:0) So 21.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 1:0 (1:0) So 28.04, 16:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 2:6 (0:4) Út 01.05, 15:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 1:2 (0:0) Ne 06.05, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slup 3:2 (1:1) So 12.05, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 19.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice -:- (-:-) Ne 27.05, 16:30 Soutěž
Venku Přímětice B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 03.06, 10:15 Soutěž
Venku Vrbovec - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 10.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice -:- (-:-) Ne 17.06, 16:30 Soutěž
Dorost
-- Není vedena soupiska --
Žáci
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 9:2 (-:-) So 26.08, 12:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly 2:2 (1:1) Ne 03.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 17:0 (9:0) Ne 10.09, 14:00 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov 6:1 (3:0) So 16.09, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:8 (0:5) Ne 24.09, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 2:7 (0:3) Ne 01.10, 13:00 Soutěž
Venku Suchohrdly - SK Tatran Šatov 2:2 (-:-) Ne 08.10, 10:00 Soutěž
Venku Micmanice/Slup - SK Tatran Šatov 0:14 (0:8) So 14.10, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice 3:9 (-:-) Ne 22.10, 12:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 8:0 (3:0) Ne 29.10, 12:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 0:8 (0:4) Ne 08.04, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 3:6 (3:3) So 14.04, 13:30 Soutěž
Venku Jevišovice/Mikulovice - SK Tatran Šatov 8:0 (5:0) Ne 22.04, 14:00 Soutěž
Venku Micmanice/Slup - SK Tatran Šatov 2:10 (1:5) Ne 29.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 5:4 (1:2) So 05.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 4:1 (3:0) So 12.05, 14:30 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 19.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice -:- (-:-) Ne 27.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice -:- (-:-) So 02.06, 14:30 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 10.06, 14:30 Soutěž
Mladší žáci
-- Není vedena soupiska --
Přípravka
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 12:1 (4:0) Ne 27.08, 10:00 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 8:2 (-:-) Ne 27.08, 11:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 6:11 (4:5) So 02.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 7:11 (3:4) So 02.09, 11:00 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž. - SK Tatran Šatov 18:4 (8:2) Ne 10.09, 09:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 8:2 (5:2) Ne 10.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 11:1 (7:0) Út 12.09, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice -:- (-:-) So 16.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice -:- (-:-) So 16.09, 11:00 Soutěž
Venku Vrbovec - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 16.09, 12:00 Soutěž
Venku 1.SC Znojmo - SK Tatran Šatov 14:2 (9:1) Ne 24.09, 09:00 Soutěž
Venku Olbramkostel/Mramotice - SK Tatran Šatov 2:3 (1:2) Ne 24.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 9:9 (4:4) So 30.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 2:9 (1:3) So 30.09, 10:00 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 1:8 (0:5) Ne 08.10, 09:00 Soutěž
Venku Jevišovice/Mikulovice - SK Tatran Šatov 11:2 (-:-) Ne 08.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá 2:6 (-:-) So 14.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž. 1:3 (-:-) So 14.10, 11:00 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 12:1 (4:0) Ne 22.10, 09:00 Soutěž
Venku Micmanice/Slup - SK Tatran Šatov 12:7 (6:5) Ne 22.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo 2:12 (0:6) So 28.10, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel/Mramotice 4:3 (2:1) So 28.10, 10:00 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 3:3 (1:2) Ne 08.04, 09:00 Soutěž
Venku Olbramkostel/Mramotice - SK Tatran Šatov 3:1 (2:1) Ne 08.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 5:9 (0:4) So 14.04, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek B 4:4 (2:1) Ne 22.04, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 10:0 (5:0) Ne 22.04, 10:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 13:3 (6:1) Ne 29.04, 15:30 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž. - SK Tatran Šatov 9:2 (4:1) Ne 29.04, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice 2:11 (1:6) Ne 06.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice/Slup 2:8 (1:4) Ne 06.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 4:1 (2:0) So 12.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel/Mramotice 1:3 (0:1) So 12.05, 10:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 20.05, 09:00 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 27.05, 09:00 Soutěž
Venku Hrádek B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 27.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá -:- (-:-) So 02.06, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž. -:- (-:-) So 02.06, 10:00 Soutěž
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 10.06, 09:00 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 10.06, 10:00 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
19.7.2018 08:02:10
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upraven článek VI. ROČNÍK TRADIČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE TROJIC
pavlik - 31.05.2018 21:18
#2
Upraven článek VI. ROČNÍK TRADIČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE TROJIC
pavlik - 31.05.2018 21:13
#3
Upraven článek VI. ROČNÍK TRADIČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE TROJIC
pavlik - 31.05.2018 21:11
#4
Upraven článek VI. ROČNÍK TRADIČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE TROJIC
pavlik - 31.05.2018 21:11
#5
Upraven článek VI. ROČNÍK TRADIČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE TROJIC
pavlik - 31.05.2018 21:10
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox