Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
Ne 21.05.2017 16:30
1:0
Ne 28.05.2017 16:30
-:-
Ne 04.06.2017 16:30
-:-
"B" tým
Ne 21.05.2017 16:30
8:0
So 27.05.2017 16:30
-:-
So 03.06.2017 16:30
-:-
Mladší žáci
Ne 21.05.2017 14:30
17:1
Ne 28.05.2017 11:00
-:-
Ne 04.06.2017 12:00
-:-
Přípravka
Ne 21.05.2017 09:00
0:15
Ne 21.05.2017 10:00
8:5
Ne 28.05.2017 09:00
-:-
Ne 28.05.2017 10:00
-:-
Ne 04.06.2017 10:00
-:-
"A" tým
11Štefan Czucz
4Emil Pospíchal
3Tomáš Artim
2Pavel Frlaus
2Adam Dúcký
"B" tým
28Karel Kučera
9Martin Soška
9Pavel Kříž
7Libor Procházka
7Zdeněk Matějíček
Mladší žáci
15Přemysl Popp
11Šimon Kurta
8Petr Soška
5Michal Kochan
5Ondřej Budín
Přípravka
27Šimon Kurta
26Přemysl Popp
26Miroslav Chylík
11David Kořínek
8Jan Artim
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo 1:2 (0:0) Ne 31.07, 17:00 Pohár
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 3:2 (1:0) So 13.08, 17:00 Soutěž
Venku Tasovice B - SK Tatran Šatov 0:1 (0:1) So 20.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 1:0 (0:0) Ne 28.08, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 4:2 (3:1) So 03.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Medlánky 1:2 (1:1) So 10.09, 16:00 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 3:1 (2:1) So 17.09, 15:30 Soutěž
Venku Kohoutovice - SK Tatran Šatov 3:2 (1:0) So 24.09, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křenovice 0:2 (0:1) So 01.10, 15:00 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 4:1 (3:0) So 08.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd 2:1 (1:1) So 15.10, 15:00 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 3:4 (2:2) Ne 23.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice 7:0 (2:0) So 29.10, 14:30 Soutěž
Venku Rajhradice - SK Tatran Šatov 5:1 (2:1) Ne 06.11, 14:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 4:0 (-:-) So 25.02, 14:15 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 2:1 (1:1) Ne 19.03, 14:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Tj Rajhradice 1:0 (1:0) Ne 26.03, 15:00 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 0:1 (0:0) So 01.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice B 5:1 (2:0) Ne 09.04, 15:30 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) So 15.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 2:1 (0:0) Ne 23.04, 16:00 Soutěž
Venku Medlánky - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 29.04, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 2:1 (1:1) Ne 07.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Kohoutovice 1:1 (0:1) Ne 14.05, 16:30 Soutěž
Venku Křenovice - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) Ne 21.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín -:- (-:-) Ne 28.05, 16:30 Soutěž
Venku Újezd - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 04.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice -:- (-:-) Ne 11.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo C 10:0 (1:0) Ne 21.08, 16:30 Soutěž
Venku Těšetice - SK Tatran Šatov 1:7 (0:5) So 27.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly B 2:1 (1:1) Ne 04.09, 16:30 Soutěž
Venku Olbramkostel - SK Tatran Šatov 1:5 (0:4) Ne 11.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 6:0 (2:0) Ne 18.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vranov nad Dyjí 5:0 (3:0) Ne 25.09, 16:00 Soutěž
Venku Grešlové Mýto - SK Tatran Šatov 0:2 (0:1) Ne 02.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 7:1 (4:1) Ne 09.10, 15:00 Soutěž
Venku Štítary B - SK Tatran Šatov 1:5 (0:3) Ne 16.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - volný los -:- (-:-) Ne 23.10, 14:00 Soutěž
Venku Konice - SK Tatran Šatov 3:5 (2:2) Ne 30.10, 14:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) So 18.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Konice 6:0 (3:0) Ne 02.04, 15:30 Soutěž
Venku FK Znojmo C - SK Tatran Šatov 0:4 (0:2) So 08.04, 12:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Těšetice 6:0 (2:0) Ne 16.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel 5:3 (2:1) Ne 30.04, 16:30 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 3:4 (2:3) Ne 07.05, 16:30 Soutěž
Venku Vranov/Dyjí - SK Tatran Šatov 2:7 (0:3) Ne 14.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Grešlové Mýto 8:0 (3:0) Ne 21.05, 16:30 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 27.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary -:- (-:-) So 03.06, 16:30 Soutěž
Dorost
-- Není vedena soupiska --
Žáci
-- Není vedena soupiska --
Mladší žáci
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo 1:2 (1:2) Ne 28.08, 14:30 Soutěž
Venku volný los - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 04.09, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 3:0 (-:-) So 10.09, 14:00 Soutěž
Venku Vrbovec-Dyjakovičky - SK Tatran Šatov 2:1 (1:0) Ne 18.09, 14:00 Soutěž
Venku FK Znojmo - SK Tatran Šatov 3:3 (0:2) So 24.09, 10:30 Soutěž
Venku SC Znojmo - SK Tatran Šatov 2:1 (1:1) So 01.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - volný los -:- (-:-) So 08.10, 13:00 Soutěž
Venku Mramotice/Olbramkostel - SK Tatran Šatov 1:2 (1:2) So 15.10, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 2:5 (1:2) Ne 23.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo 3:1 (1:1) So 29.10, 12:20 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Troskotovice 4:2 (1:2) Ne 09.04, 13:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 0:10 (0:4) Ne 16.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 9:0 (2:0) Ne 23.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 8:1 (2:1) Ne 30.04, 14:30 Soutěž
Venku volný los - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 07.05, 14:30 Soutěž
Venku Troskotovice - SK Tatran Šatov 3:1 (0:1) Ne 14.05, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 17:1 (8:1) Ne 21.05, 14:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 28.05, 11:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 04.06, 12:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - volný los -:- (-:-) Ne 11.06, 14:30 Soutěž
Přípravka
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž 3:9 (0:4) Ne 04.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá 5:5 (2:2) Ne 04.09, 10:00 Soutěž
Venku Oleksovice (domácí) - SK Tatran Šatov 2:11 (1:5) Ne 11.09, 09:00 Soutěž
Venku Dobšice(domácí) - SK Tatran Šatov 9:6 (6:2) Ne 11.09, 10:00 Soutěž
Venku Vrbovec(domácí) - SK Tatran Šatov 1:6 (1:4) Ne 18.09, 09:30 Soutěž
Venku Micmanice(domácí) - SK Tatran Šatov 1:13 (1:5) Ne 18.09, 11:30 Soutěž
Venku 1.SC Znojmo - SK Tatran Šatov 6:5 (3:2) Ne 25.09, 09:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 0:9 (0:4) St 28.09, 09:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 3:5 (0:3) St 28.09, 10:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 4:3 (1:1) Ne 02.10, 13:00 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž - SK Tatran Šatov 4:4 (1:2) Ne 02.10, 14:00 Soutěž
Venku Oleksovice(hosté) - SK Tatran Šatov 2:8 (1:4) So 08.10, 09:00 Soutěž
Venku Dobšice(hosté) - SK Tatran Šatov 8:4 (3:2) So 08.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 9:1 (5:1) Ne 16.10, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 14:0 (5:0) Ne 16.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo -:- (-:-) Ne 23.10, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 2:1 (0:0) Ne 30.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 2:2 (0:0) Ne 30.10, 10:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 5:6 (4:3) So 08.04, 09:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 1:7 (0:3) So 08.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá 1:16 (-:-) Ne 16.04, 11:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž 0:19 (-:-) Ne 16.04, 12:00 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 5:1 (3:0) So 22.04, 09:50 Soutěž
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 1:11 (1:5) So 22.04, 11:35 Soutěž
Venku Vrbovec - SK Tatran Šatov 6:1 (2:1) So 29.04, 09:00 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 7:6 (4:5) So 29.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo 2:11 (1:5) Ne 07.05, 10:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 8:2 (5:2) Ne 14.05, 14:00 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž - SK Tatran Šatov 7:0 (2:0) Ne 14.05, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:15 (0:5) Ne 21.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice 8:5 (5:1) Ne 21.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice -:- (-:-) Ne 28.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec -:- (-:-) Ne 28.05, 10:00 Soutěž
Venku 1.SC Znojmo - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 04.06, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice -:- (-:-) Ne 11.06, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek -:- (-:-) Ne 11.06, 10:00 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
27.5.2017 23:26:03
 Přihlásit automaticky
(Veřejná sekce - Dotazy, názory a postřehy)
TJ Tatran Šatov, Pá 19.05.2017 11:33
-- Žádná anketa --
#1
Upravena sestava: Přípravka 2016/2017: Oleksovice
ondra - 22.05.2017 17:31
#2
Vytvořena sestava: Přípravka 2016/2017: Oleksovice
ondra - 22.05.2017 17:29
#3
Upraveny branky: Přípravka 2016/2017: Oleksovice
ondra - 22.05.2017 17:29
#4
Upraven výsledek: Přípravka 2016/2017: Oleksovice
ondra - 22.05.2017 17:29
#5
Upraveny branky: Přípravka 2016/2017: Oleksovice
ondra - 22.05.2017 17:29
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox