Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
Ne 14.10.2018 15:00
0:1
Ne 21.10.2018 14:30
-:-
"B" tým
-- Žádné utkání --
Žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
11Štefan Czucz
3Tomáš Artim
2Bedřich Novák
2Jakub Vrbka
2Milan Křišťál
"B" tým
2Pavel Kopeček
1Martin Soška
1Bedřich Novák
1Jan Matěj
1Roman Barták
Žáci
8Ondřej Budín
7Petr Soška
6Michal Kochan
4Šimon Kurta
1Miroslav Chylík
Přípravka
5Aleš Kňazovčík
3Marek Budín
2Jaroslav Dufek
2Marek Javůrek
1Marek Lžičař
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo 1:2 (0:0) Ne 31.07, 17:00 Pohár
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 3:2 (1:0) So 13.08, 17:00 Soutěž
Venku Tasovice B - SK Tatran Šatov 0:1 (0:1) So 20.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 1:0 (0:0) Ne 28.08, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 4:2 (3:1) So 03.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Medlánky 1:2 (1:1) So 10.09, 16:00 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 3:1 (2:1) So 17.09, 15:30 Soutěž
Venku Kohoutovice - SK Tatran Šatov 3:2 (1:0) So 24.09, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křenovice 0:2 (0:1) So 01.10, 15:00 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 4:1 (3:0) So 08.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd 2:1 (1:1) So 15.10, 15:00 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 3:4 (2:2) Ne 23.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice 7:0 (2:0) So 29.10, 14:30 Soutěž
Venku Rajhradice - SK Tatran Šatov 5:1 (2:1) Ne 06.11, 14:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 4:0 (-:-) So 25.02, 14:15 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 2:1 (1:1) Ne 19.03, 14:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Tj Rajhradice 1:0 (1:0) Ne 26.03, 15:00 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 0:1 (0:0) So 01.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice B 5:1 (2:0) Ne 09.04, 15:30 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) So 15.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 2:1 (0:0) Ne 23.04, 16:00 Soutěž
Venku Medlánky - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 29.04, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 2:1 (1:1) Ne 07.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Kohoutovice 1:1 (0:1) Ne 14.05, 16:30 Soutěž
Venku Křenovice - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) Ne 21.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 3:1 (0:0) Ne 28.05, 16:30 Soutěž
Venku Újezd - SK Tatran Šatov 3:4 (0:4) Ne 04.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 3:3 (2:1) Ne 11.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo C 10:0 (1:0) Ne 21.08, 16:30 Soutěž
Venku Těšetice - SK Tatran Šatov 1:7 (0:5) So 27.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly B 2:1 (1:1) Ne 04.09, 16:30 Soutěž
Venku Olbramkostel - SK Tatran Šatov 1:5 (0:4) Ne 11.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 6:0 (2:0) Ne 18.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vranov nad Dyjí 5:0 (3:0) Ne 25.09, 16:00 Soutěž
Venku Grešlové Mýto - SK Tatran Šatov 0:2 (0:1) Ne 02.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 7:1 (4:1) Ne 09.10, 15:00 Soutěž
Venku Štítary B - SK Tatran Šatov 1:5 (0:3) Ne 16.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - volný los -:- (-:-) Ne 23.10, 14:00 Soutěž
Venku Konice - SK Tatran Šatov 3:5 (2:2) Ne 30.10, 14:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) So 18.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Konice 6:0 (3:0) Ne 02.04, 15:30 Soutěž
Venku FK Znojmo C - SK Tatran Šatov 0:4 (0:2) So 08.04, 12:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Těšetice 6:0 (2:0) Ne 16.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel 5:3 (2:1) Ne 30.04, 16:30 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 3:4 (2:3) Ne 07.05, 16:30 Soutěž
Venku Vranov/Dyjí - SK Tatran Šatov 2:7 (0:3) Ne 14.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Grešlové Mýto 8:0 (3:0) Ne 21.05, 16:30 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov 0:7 (0:1) So 27.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 9:1 (5:0) So 03.06, 16:30 Soutěž
Dorost
-- Není vedena soupiska --
Žáci
-- Není vedena soupiska --
Mladší žáci
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo 1:2 (1:2) Ne 28.08, 14:30 Soutěž
Venku volný los - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 04.09, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 3:0 (-:-) So 10.09, 14:00 Soutěž
Venku Vrbovec-Dyjakovičky - SK Tatran Šatov 2:1 (1:0) Ne 18.09, 14:00 Soutěž
Venku FK Znojmo - SK Tatran Šatov 3:3 (0:2) So 24.09, 10:30 Soutěž
Venku SC Znojmo - SK Tatran Šatov 2:1 (1:1) So 01.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - volný los -:- (-:-) So 08.10, 13:00 Soutěž
Venku Mramotice/Olbramkostel - SK Tatran Šatov 1:2 (1:2) So 15.10, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 2:5 (1:2) Ne 23.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo 3:1 (1:1) So 29.10, 12:20 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Troskotovice 4:2 (1:2) Ne 09.04, 13:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 0:10 (0:4) Ne 16.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 9:0 (2:0) Ne 23.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 8:1 (2:1) Ne 30.04, 14:30 Soutěž
Venku volný los - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 07.05, 14:30 Soutěž
Venku Troskotovice - SK Tatran Šatov 3:1 (0:1) Ne 14.05, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 17:1 (8:1) Ne 21.05, 14:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 1:3 (1:2) Ne 28.05, 11:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 1:6 (0:4) Ne 04.06, 12:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - volný los -:- (-:-) Ne 11.06, 14:30 Soutěž
Přípravka
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž 3:9 (0:4) Ne 04.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá 5:5 (2:2) Ne 04.09, 10:00 Soutěž
Venku Oleksovice (domácí) - SK Tatran Šatov 2:11 (1:5) Ne 11.09, 09:00 Soutěž
Venku Dobšice(domácí) - SK Tatran Šatov 9:6 (6:2) Ne 11.09, 10:00 Soutěž
Venku Vrbovec(domácí) - SK Tatran Šatov 1:6 (1:4) Ne 18.09, 09:30 Soutěž
Venku Micmanice(domácí) - SK Tatran Šatov 1:13 (1:5) Ne 18.09, 11:30 Soutěž
Venku 1.SC Znojmo - SK Tatran Šatov 6:5 (3:2) Ne 25.09, 09:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 0:9 (0:4) St 28.09, 09:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 3:5 (0:3) St 28.09, 10:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 4:3 (1:1) Ne 02.10, 13:00 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž - SK Tatran Šatov 4:4 (1:2) Ne 02.10, 14:00 Soutěž
Venku Oleksovice(hosté) - SK Tatran Šatov 2:8 (1:4) So 08.10, 09:00 Soutěž
Venku Dobšice(hosté) - SK Tatran Šatov 8:4 (3:2) So 08.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 9:1 (5:1) Ne 16.10, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 14:0 (5:0) Ne 16.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo -:- (-:-) Ne 23.10, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 2:1 (0:0) Ne 30.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 2:2 (0:0) Ne 30.10, 10:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 5:6 (4:3) So 08.04, 09:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 1:7 (0:3) So 08.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá 1:16 (-:-) Ne 16.04, 11:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž 0:19 (-:-) Ne 16.04, 12:00 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 5:1 (3:0) So 22.04, 09:50 Soutěž
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 1:11 (1:5) So 22.04, 11:35 Soutěž
Venku Vrbovec - SK Tatran Šatov 6:1 (2:1) So 29.04, 09:00 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 7:6 (4:5) So 29.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo 2:11 (1:5) Ne 07.05, 10:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 8:2 (5:2) Ne 14.05, 14:00 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž - SK Tatran Šatov 7:0 (2:0) Ne 14.05, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:15 (0:5) Ne 21.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice 8:5 (5:1) Ne 21.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 0:10 (0:5) Ne 28.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 0:15 (0:9) Ne 28.05, 10:00 Soutěž
Venku 1.SC Znojmo - SK Tatran Šatov 9:2 (3:1) Ne 04.06, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 8:2 (5:1) Ne 11.06, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 5:6 (3:2) Ne 11.06, 10:00 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
22.10.2018 12:38:15
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Přidáno utkání: "A" tým 2018/2019: Blížkovice A
sekin - 21.10.2018 12:43
#2
Upraven výsledek: "A" tým 2018/2019: FK Podolí u Brna
sekin - 14.10.2018 18:39
#3
Přidáno utkání: "A" tým 2018/2019: FK Podolí u Brna
sekin - 13.10.2018 13:12
#4
Upraveny branky: "B" tým 2018/2019: Dyje A
sekin - 13.10.2018 13:10
#5
Upraven výsledek: "B" tým 2018/2019: Dyje A
sekin - 13.10.2018 13:09
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox