O-Sud CUP

Dotazy, názory fanoušků, postřehy a poznámky k všemu, co se našeho klubu týče.

O-Sud CUP

Příspěvekod Ondra » úte 19. kvě 2009 0:04:41

Zdravím Vás.

Rádi bychom si Vás touto cestou dovolili pozvat na futsalový turnaj: O-sud CUP 2009, který je pořádán v rámci multikulturního podniku Střelické strunobraní.
Na vysvětlenou… Ve Střelicích u Brna bude již sedmým rokem probíhat v termínu 19.-20.6.2009 odrůdová přehlídka kapel. Tento festiválek bude podpořen několika doprovodnými akcemi. Jedná se především o Pivokošt, kde budete moci ochutnat i několik ne zcela běžně dostupných pivních produktů, dále dětské odpoledne se spoustou her a atrakcí, a v neposlední řadě již zmiňovaný O-sud CUP.
Jedná se o „klasický“ futsalový turnaj pro 24 mužstev, který pořádá společně FK Sokol Střelice a Sešlost Střelice. Veškeré informace týkající se průběhu, pravidel a zajištění najdete na www.strelickestrunobrani.cz.
Myšlenkou celé akce je dopřát rodinám a partám přátel kompletní servis v co nejširší oblasti společenské zábavy. Proto se na Vás obracíme s nabídkou: „Přijďte pobejt, přijďte si zahrát futsal, poslechnout muziku, zabavit manželky a děti..“. A nebojte se, že nebudete mít kde hlavu složit… Stanové „městečko“ včetně bufetu a sociálních zařízení bude přímo na hřišti samozřejmě k dispozici…

Budeme se na Vás těšit…
Ondra
 

Zpět na Dotazy, názory a postřehy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron